• https://www.facebook.com/edosk22
  • https://twitter.com/edosk22
Üyelik Girişi
3 ÜLKE TRAKYA BİSİKLET TURU & AVRUPA GÜNÜ
TÜZÜK
MEDYADA EDOSK
Site Haritası

EDOSK KATILIMCILARI İÇİN ÖZEL ÖNERİLER

1. Grup faaliyeti içinde olduğunuzu unutmayınız ve bireysel istek ve davranışlarda bulunmayınız.
 
2. Grup Liderleri etkinliğin karar verenidir. Hiçbir şekilde lidere müdahale etmeyiniz.
 
3. Küçük bir sırt çantası mutlaka yanınıza alınız, içerisinde 1-2 litre su 3-4 saatlik yürüyüş için gereklidir.
 
4. Güneş gözlüğü ve yedek çamaşır almanız sizin yararınıza olacaktır.
 
5. Her ne şekilde olursa olsun liderin belirlediği parkurun dışına çıkmayınız. Rota geniş bir yol ya da patika olsa bile tek sıra yürümeliyiz. Ormanlık alanlarda önünüzdeki katılımcıdan 2 metreden daha fazla geri kalmayınız.
 
6. Yaptığınız faaliyet doğa yürüyüşüdür. Doğanın belirsizliklerinden kaynaklanan olaylardan dolayı çıkabilecek aksiliklere hoşgörü ile yaklaşınız.
 
7. 18 yaşından küçükler sadece velilerinin izinleri ile katılabilirler.
 
8. Misafir katılımcıların faaliyet başlangıcında rehberin vereceği katılım formunu doldurmaları imzalamaları gerekmektedir.
 
9. Faaliyetlere misafir olarak katılacaklar en az bir gün öncesine kadar yerlerini ayırtmalıdırlar. Etkinliklerimize son anda dahil olmak tercih edilmemektedir.
 
10. Katılım 14 kişiden az ise faaliyet iptal edilir. Böyle bir durum için şimdiden özür dileriz. Her rotaya da çok kalabalık kitle ile gitmeyebiliriz.
 
11. Faaliyetteki yemek ve yol durumunu, mesafeyi ve diğer bilgileri e-posta ya da kulüp telefonu aracılığı ile lidere sorabilirsiniz.
 
12. Organizasyonlarımız genelde bir araçla ulaşımın olduğu ve yine araçla yürüyüş başlangıcı yere varılıp yürüyüşün başladığı, sonrada da yürüyüş bitiminde bir noktadan alınıp tekrar Edirne’ye ulaşımın sağlandığı şekildedir. Doğa yürüyüşlerimiz için araçlarımız liderin belirleyeceği ve size ileteceği yerden hareket eder.
 
13. Önce kayıt yaptıran kişiler öncelikli katılır. Gönüllü ve doğayı sevdirme adına yaptığımız bu organizasyonlarda son gün katılım iptalleri en can sıkıcı durumlardır yol ücreti talep edilir.!!!
Saat
Takvim
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam48
Toplam Ziyaret396867
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar31.983632.1117
Euro34.634834.7735