• https://www.facebook.com/edosk22
  • https://twitter.com/edosk22
Üyelik Girişi
3 ÜLKE TRAKYA BİSİKLET TURU & AVRUPA GÜNÜ
TÜZÜK
MEDYADA EDOSK
Site Haritası

EDOSK İLK KADIN BAŞKANI SEÇTİ…

01/02/2022 tarihinde yapılan EDOSK’un 9. Olağan Genel Kurulu’nda Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Nuray Altıerler seçildi.
 
Genel kurul açılışında konuşan önceki başkan Fatih Altun özetle şunları söyledi: “EDOSK 16 yıldır, sadece spor branşları değil, bazıları uluslar arası olmak üzere pek çok alandaki çeşitli etkinlik ve projeleriyle, Edirne kent kültürü ve turizm potansiyeline büyük katkı sunmuştur.
 
Her ne kadar son iki yılda bütün dünyada etkili olan pandemi sebebiyle istediğimiz kadar etkinlik yapamadıysak da, bu alanda bir kurumsal kültür oluşturmuş olan EDOSK, bundan sonra da aynı dinamizmle bu faaliyetlere devam edecektir.
EDOSK’un tüm faaliyetlerinde kadınlar aktif olarak ve en önde yer almaktadırlar. Ben göreve geldiğimde hedef ve isteğim, görevimi bir kadın başkana devretmekti. Bu düşüncemi yönetimde birlikte görev yapığımız EDOSK Başkan Yardımcımız Nuray Hanım’a ilettim. O da şimdi yönetime talip. Birazdan yapılacak seçimde bu göreve seçileceğinden eminim. Ve EDOSK’u bir adım daha öne taşıyacağına inanıyorum. Kendisine şimdiden başarılar diliyorum.”
 
Yapılan seçimde, oybirliğiyle EDOSK Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Nuray Altıerler ise şunları söyledi:
“15 yıldır EDOSK üyesiyim ve üç defa EDOSK yönetim kurulunda görev yaptım ve EDOSK’la birlikte onlarca etkinliğe katıldım. Son 15 yıldır EDOSK adeta yaşamımın bir parçası oldu ve hayatıma çok şey kattı. Şimdi ise EDOSK’la edindiğim birikimimi, EDOSK’a hizmette kullanmak istiyorum. EDOSK’un il kadın başkanı olma ayrıcalığına erişmiş olmam bana ayrı bir gurur verdi. Bu motivasyonla ve tecrübeli Yönetim Kurulumuzla EDOSK’u daha da ileriye taşıyacağımıza inanıyorum.”
 
EDOSK Yönetim Kurulu şu şekilde oluştu:
Nuray Altıerler, Neslihan Çakır, Serpil Balcı Gören, Mustafa Çelik, Özer Saygılı, Berker Kartel, Harun Üğlücü
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


228 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Takvim
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret386610
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.835128.9507
Euro31.421631.5476