• https://www.facebook.com/edosk22
  • https://twitter.com/edosk22
Üyelik Girişi
TÜZÜK
MEDYADA EDOSK
Site Haritası

EDOSK 13 YAŞINDA!

Değerli üyemiz... 
 
Bugüne kadar sırtını hiçbir kuruma dayamadan, gücünü yalnızca doğadan, üyelerinden ve üye sorumluğu taşıyan gönüllülerinden alan derneğimiz EDOSK bugün 13'üncü yaşını kutluyor. 
 
30 Aralık 2005'te kurulan ve bugüne kadar bini aşkın etkinlikte binlerce doğa severi yalnızca Edirne ile sınırlı kalmayıp; Türkiye, Yunanistan ve Bulgaristan Trakya’sında doğa ile buluşturan derneğimiz, düzenlediği etkinlik ve organizasyonlarla Edirne'nin tanıtımına, turizmine katkı sunmaya devam edecektir. 
 
Tıpkı çevre ve doğa konusunda olduğu gibi aynı hassasiyeti üyelerinin hakkını koruma ve kollama konusunda da sürdürecek olan derneğimiz, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da doğanın korunması ve farkındalık yaratılması amacı dışında hiçbir kurumla hiçbir şekilde çıkar ilişkisi kurmayacağının bilinmesini isterim.

Siz üyelerimizin destek ve katkılarıyla bugün yalnızca Edirne'nin değil, Trakya'nın en aktif sivil toplum kuruluşlarından biri olan derneğimiz doğa ve çevre gibi konularda olan duyarlılığını bugüne dek olduğu gibi bundan sonra da aynı hassasiyetle sürdürecektir.
 


EDOSK’la dolu dolu geçen bir seneyi daha geride bırakırken etkinliklerimiz yeni yılda da aynı yoğunlukta, aynı sorumlulukta ve aynı güzellikte devam edecek olup derneğimizin yeni yaşını kutluyor ve hepinize EDOSK dolu bir sene diliyorum.
EDOSK Yönetim Kurulu Başkanı Orkun Akman
191 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Takvim
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam28
Toplam Ziyaret295914
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.75266.7796
Euro7.65917.6897