• https://www.facebook.com/edosk22
  • https://twitter.com/edosk22
Üyelik Girişi
TÜZÜK
MEDYADA EDOSK
Site Haritası

12. YILIMIZI KUTLADIK

Kuruluşunun 12'nci yılını 30 Aralık 2017'de dolu dolu tamamlayacak olan derneğimiz Edirne Doğa Sporları Kulübü'nün on yıldır aralıksız olarak düzenlediği dayanışma yemeği etkinliklerinin onuncusu, 16 Aralık Cumartesi akşamı, dernek üye ve gönüllülerinin katılımıyla Margi Otel Green Restoran'da düzenlendi. Gecede bir konuşma yapan Dernek Yönetim Kurulu Başkanımız Ergun Gözet, EDOSK'un 12 yıldır Edirne ve Trakya genelinin yanı sıra Yunanistan ve Bulgaristan'da organize ettiği sportif ve doğa temalı organizasyonlar sayesinde binlerce katılımcıyı Trakya'nın eşsiz doğa güzellikleriyle buluşturduğunu belirtti. Faaliyet gösterilen tüm branşlarda aktif bir şekilde etkinlikler düzenleyerek Edirne'nin ve hatta Trakya'nın en aktif sivil toplum kuruluşlarından biri olduklarını ifade eden Gözet, bu tür organizasyonların birlik ve beraberliğin yanı sıra dostluk ve dayanışma açısından oldukça önemli olduğuna değindi. Gözet ayrıca Ocak 2018'de derneğin genel kurula gideceğini belirterek yönetim kadrosunda görev almak isteyen üyeleri genel kurulda görmeyi arzu ettiklerini söyledi.

Derneğin kurucu başkanı Bulent Bacıoğlu da EDOSK'u büyük bir heyecan ve şevkle 2005'te kurduklarını belirterek 12'nci yılını dolduran bir kulübün Edirne'ye sadece doğa temalı sportif etkinlikler anlamında değil, birçok dalda turizm konusunda da katkılar sunduğunu ve sunmaya da devam edeceğini söyledi. Gecede, dernek başkanı Ergun Gözet ve dernek genel sekreteri Birol Şentürk'ün yanı sıra kurucu başkan Bülent Bacıoğlu tarafından derneğe koşulsuz katkı sunan üyelere teşekkür plaketi verildi.


Gece, müzisyen Cihan Tekinalp'in eşsiz müzik sunumuyla devam ederken EDOSK'un genç bisiklet sporcusu Ulas Efe Arda da geceye klarnetiyle renk kattı.

FOTOĞRAF ALBÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ...


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
183 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
13° 19° 12°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret261320
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.60955.6320
Euro6.42716.4528